Reincarnation

<< Predchádzajúca | Späť | Nasledujúca >>

Obrázok 6x26 Názov epizódy: Reincarnation
Český názov: Reinkarnace
Produkčný kód: 6ACV26
Premiéra v USA: 8. september 2011
Premiéra v ČR: 5. apríl 2012
Scenár: Peter Avanzino
Titulky:   CZ


Popis epizódy

Špeciálny diel, ktorý má črty epízod Anthology of Interest alebo Sviatočný spektákl. Ide teda o tri krátke príbehy, v ktorých je použitý iný druh animácie.
Colorama - Prvá časť je v čierno-bielom štýle starých rozprávok Walta Disneyho. Profesor posiela posádku PE na kométu z čistého diamantia aby pozbierala diamantový prach pomocou vynálezu skazy. Fry sa pokúša vylomiť kus diamantia pre Leelu. Nakoniec sa mu to nie celkom podarí.
Future Challenge 3000 - Druhá časť je v štýle retro počítačovej hry. Pomocou diamantia profesor vyrobí šošovku, ktorá umožní zodpovedať otázku vzniku vesmíru. Keďže vďaka tomuto objavu už nieje čo objavovať profesor sa dostane do silnej depresie.
Action Delivery Force - Posledná časť je v štýle anime z 80-tych a 90-tych rokov. Zvláštni cudzinci z vesmíru sú nahnevaní, že posádka PE zničila diamantiovú kométu, ktorú uctievali a preto sa rozhodnú Zem zničiť. Cudzinci môžu komunikovať len pohybmi tela preto každá mierová konverzácia končí útokom. Situáciu nakoniec zachráni Zoidberg svojím tancom symbolizujúci mier.

Linky na online sledovanie

EN LQ EN HQ
CZ LQ CZ HQ

Úvodný vtip

Anglicky: Reincarnation
Slovensky: Reinkarnácia

Billboard

Gag s vybuchujúcou televíziou bol zo seriálu/filmu:
-

Screenshoty

Screenshot 6x26

Zaujímavosti

Zatiaľ neboli pridané žiadne zaujímavosti.

Odkazy

Hodnotenie epizódy

(4 hlasov, priemer 3.00 z 5)

Len registrovaný užívatelia možu pridávať komentáre!