Anthology Of Interest II

<< Predchádzajúca | Späť | Nasledujúca >>

403 Názov epizódy: Anthology Of Interest II
Český názov: Krajně mezní příběhy
Produkčný kód: 3ACV18
Premiéra v USA: 6. januára 2002
Premiéra v ČR: 17. mája 2009
Scenár: David X. Cohen, Jason Gorbett, Scott Kirby, Lewis Morton
Titulky:   CZ | EN


Popis epizódy

Profesor dokončí svoj stroj, čo generuje videosimulácie typu „čo by sa stalo keby“.

Benderova otázka: Čo by sa stalo keby bol Bender človek? Profesor dokončí svoj prístroj, ktorý využíva obrátenú fosilizáciu a premení Bendera na človeka. Bender postupne prichádza na to ako telo funguje, všade grcia, pije a fajčí. V krčme mu Fry ponúkne nachos. Keď Bender zistí, aké je to dobré, začne sa napchávať a je čím ďalej tučnejší. Keď ho profesor predstavuje porote pre rozdávanie Nobelových cien, má asi pol tony, pulz 300, ľadviny mu zlyhávajú, a tuk má 20kg. Po rozhovore obmäkčí srdcia porotcov a udelia mu Nobelovu cenu. Vypukne párty. Na konci zistia, že Bender umrel.

Fryova otázka: Čo by sa stalo, keby bol život ako videohra? Nixon podpisuje mierovú zmluvu s Nintenďanmi. Lrrr ho zabije a vyriadi sa aj na budove. Generál Colin Pacman, vyzve Frya aby mu pomáhal s vojnou. Akonáhle Nintenďania napadnú základňu „Military HQ“ všetci utečú do únikových tunelov. Keď sa dostanú von začína klasický boj typu „Space Invaders“. Fry zničí všetky lode až na veliteľskú. Všetci sa potom vzájomne dohodnú na mieri s podmienkou, že budú pozemšťania nintenďanom prať prádlo.

Leela sa chce spýtať otázku „čo by sa stalo, keby som našla svôj skutočný domov“ ale profesor ju tresne pákou po hlave tak, že omdlie. Začne sa jej snívať, že havaruje s raketou a objaví mesto plné sýtych farieb. Po svojej ceste za profesorom stretne Frya, ktorý potrebuje mozog, Bendera ktorý potrebuje ľudské srdce a Zoidberga, ktorý potrebuje odvahu. Mamička pošle svojich troch „netopierov“ aby ich uniesli, pretože už roky sníva o dcére. Keď sa spriatelia, Bender Mamičku ošpliecha šampanským a ona sa roztopí. Potom dôjdu k profesorovi. Poradí Leele aby si priala ísť domov ale ona si priala stať sa novou zlou čarodejnicou. Zoidberg išiel na záchod, a vyšpliechal z neho vodu. Leela sa roztopila.

Leela sa prebrala. Smutný profesor s krabicou „Leeline orgány“ v ruke si povzdychol. Tak nabudúce.

Linky na online sledovanie

EN LQ EN HQ
CZ LQ CZ HQ

Úvodný vtip

Anglicky: Hey TiVo! Suggest this!
Slovensky: Hej TiVo, vymysli toto!

Billboard

Gag s vybuchujúcou televíziou bol zo seriálu/filmu:
Nezistené

Screenshoty

4x03

Zaujímavosti

Zatiaľ neboli pridané žiadne zaujímavosti.

Odkazy

Hodnotenie epizódy

(12 hlasov, priemer 4.17 z 5)

Len registrovaný užívatelia možu pridávať komentáre!